W produkcji mamy inne rodzaje urządzeń końcowych do minikoparek i koparek, takich jak łyżki ażurowe, trapezowe, załadunkowe, szpadlowe, do kabli oraz zęby zrywające. Wszystkie z nich są precyzyjnie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów w naszym nowoczesnym parku maszynowym.

Dostępne w ofercie łyżki ażurowe do koparek oraz minikoparek mają mocną konstrukcję – pręty wykonane są z odpornej na zużycie żebrowanej stali. Dzięki temu można przesiewać materiały różnego pochodzenia, również o ostrych krawędziach. Standardowy wymiar między żebrami wynosi 45 mm.

Produkowane przez nas zrywaki są wysokiej jakości o solidnej konstrukcji z mocowanym wymiennym odlewem zęba.

Łyżki ażurowe do koparek i minikoparek

Ładowarkowe i trapezowe urządzenia końcowe do koparek i minikoparek produkujemy pod indywidualne zamówienie do konkretnych maszyn, dopasowując mocowanie i pojemność. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klientów. Zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia na łyżki ażurowe, trapezowe, załadunkowe, szpadlowe i inne ich rodzaje przeznaczone do maszyn koparkowych. Zawsze służymy profesjonalnym wsparciem technicznym przy wyborze.

UWAGA: Zdjęcia poniższych podzespołów są poglądowe. Rzeczywisty wygląd zależy od tonażu maszyny i rodzaju mocowania.

Filter