Zapraszamy do skorzystania z oferty doświadczonego, polskiego producenta koparkowych urządzeń końcowych. Dostępna w naszym asortymencie łyżka podsiębierna do kopania, to podstawowe wyposażenie każdej minikoparki i koparki. Produkujemy solidne podzespoły, spełniające rygorystyczne normy europejskie, gwarantujące zarówno wysoką wydajność, jak i duże bezpieczeństwo pracy. Testowane są w ciężkich warunkach na terenie Polski, Niemiec, Czech, Słowacji, Austrii czy Francji. Bazując na wynikach testów oraz zmieniających się potrzebach klientów nieustannie udoskonalamy nasze wyroby, żeby każdy operator sprzętu do kopania był zadowolony z obsługi.

Wszystkie łyżki wykonujemy z wysokiej jakości stali S355 odpowiedniej grubości w zależności od tonażu maszyny. Stalowe ostrze lemiesza wykonane jest z materiału HARDOX HB500.

Przeznaczone do koparek łyżki podsiębierne wykonujemy o wadze do 18 ton i o różnych szerokościach, dopasowując je do indywidualnych potrzeb klienta. Opcjonalnie montujemy do nich zęby dostosowane do tonażu maszyny.

Produkujemy również modele specjalistyczne, przeznaczone np. do gliny, czy przygotowywania wykopów pod kable.

Do koparkowych urządzeń końcowych montujemy standardowe mocowania, np. Lehnhoffa MS01, MS03, MS08 lub inne bolcowe (sworzniowe). Nasz dział projektowy przygotuje uchwyt do prawie każdego dostępnego w ofercie modelu.

Łyżki podsiębierne do koparek i minikoparek

Nasze łyżki podsiębierne pasują do koparek, minikoparek, jak również większych maszyn, takich marek jak: Atlas, Bobcat, Bomag, Case, Caterpillar / Cat, Doosan, Fadroma, Hitachi, Hyundai, JCB, John Deere, Komatsu, Kubota, Liebherr, New Holland, O&K, Terex, Volvo, Wacker, Yanmar, Zeppelin itp.

UWAGA: Poniższe zdjęcia są wyłącznie poglądowe. Rzeczywisty wygląd podzespołu zależy od tonażu maszyny i rodzaju mocowania.

Filter