Podczas realizacji wielu prac ziemnych i drogowych niezbędna jest specjalistyczna łyżka skarpowa do koparki wyposażona w sztywne mocowanie. Zajmujemy się ich produkcją, dostarczając wyposażenie spełniające wysokie normy europejskie.

Wszystkie łyżki skarpowe wykonujemy z wysokiej jakości stali S355 odpowiedniej grubości w zależności od tonażu maszyny. Stalowe ostrze lemiesza wykonane jest z HARDOX HB500, materiału o ponadprzeciętnej odporności na ścieranie, który jest w stanie znieść bardzo duże obciążenia.

Tego typu urządzenia końcowe wykonujemy do koparek o masie od 0,8 do 45 ton i różnych szerokościach. Montujemy do nich standardowe mocowania, np. Lehnhoffa MS01, MS03, MS08 lub inne bolcowe (sworzniowe). Jednak w razie potrzeby na indywidualne zamówienie stworzymy inne typu zaczepów – nasz dział projektowy przygotuje uchwyt do prawie każdego modelu dostępnego w ofercie.

Łyżki skarpowe do koparek i minikoparek

Nasze łyżki skarpowe do koparek, minikoparek, jak również większych maszyn, pasują do sprzętu takich marek jak: Atlas, Bobcat, Bomag, Case, Caterpillar / Cat, Doosan, Fadroma, Hitachi, Hyundai, JCB, John Deere, Komatsu, Kubota, Liebherr, New Holland, O&K, Terex, Volvo, Wacker, Yanmar, Zeppelin itp.

W razie dodatkowych pytań związanych z koparkowymi urządzeniami końcowymi zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w wyborze najlepszego akcesorium do wykonywania wielu prac ziemnych i drogowych.

Filter